Ekstremalna przygoda dla dzieci i rodziców

piątek 21 czerwca 2019
  • Runmageddon Gliwice odbędzie się tuż przy Arenie Gliwice (fot. mat. organizatora)
    Runmageddon Gliwice odbędzie się tuż przy Arenie Gliwice (fot. mat. organizatora)
  • Runmageddon Kids to bieg na 1 km z 10 przeszkodami (fot. mat. organizatora)
    Runmageddon Kids to bieg na 1 km z 10 przeszkodami (fot. mat. organizatora)
  • Trasy każdego Runmageddonu będą dopasowane do wieku uczestników (fot. mat. organizatora)
    Trasy każdego Runmageddonu będą dopasowane do wieku uczestników (fot. mat. organizatora)
Patronat silesiadzieci.pl
Kiedy: 
  • sobota 6 lipca 2019 - niedziela 7 lipca 2019
Gdzie: Gliwice
Czy Twoje dziecko lubi biegać, ścigać się, a do tego wielką frajdę sprawia mu, kiedy wraca do domu mokre i ubłocone. Jeśli tak, ta impreza jest dla Was. Runmageddon Gliwice to ekstremalny bieg z przeszkodami dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Niecodzienna sportowa przygoda to wyzwania, takie jak wspinanie się, skakanie, siłowanie, czołganie i bardzo dużo wody oraz błota. To również wyjątkowe wydarzenie - w Gliwicach po raz pierwszy w Polsce wystartuje formuła Runmageddon Family.

Runmageddon dla dzieci i młodzieży

W tym roku już ponad 7000 dzieci wzięło udział w Runmageddon Kids. Każde z nich z uśmiechem na twarzy dotarło na metę, gdzie czekały na nich zasłużone medale. Runmageddon Kids to bieg na 1 km z 10 przeszkodami dla dzieci w wieku 4-11 lat. Dla nieco starszych śmiałków, do pokonania jest trasa 2 km z 15 utrudnieniami w Runmageddon Junior. Podczas gliwickich biegów dzieci i młodzież będą mogły spotkać na trasie „Jamę Smoka”, przebiec„dywan z opon” w strumyczku czy też wspiąć się na kilka ścianek pochyłych i pionowych. Nie zabraknie czołgania pod zasiekami, ślizgania się na zjeżdżalni i orzeźwiającej „kurtyny wodnej”. Trasy każdego Runmageddonu będą dopasowane do wieku uczestników.

Biegnij całą rodziną

W Gliwicach 7 lipca po raz pierwszy w Polsce wystartuje Runmageddon Family. Rodzice i dzieci będą mogli wspólnie przeżyć niesamowitą przygodę. Do pokonania będą mieli 2 kilometry z 15 przeszkodami. To będzie zespołowe wyzwanie. Bieg z pewnością zintegruje i pozostanie na długo w pamięci - Nie ma nic przyjemniejszego niż wspólna sportowa przygoda. Od roku jeździmy razem na eventy Runmageddonu i startujemy w dedykowanych dla nas formułach. My z żoną pokonujemy 6 km formułę Rekrut, a nasze dzieci Runmageddon Kids. Teraz spróbujemy swoich sił razem w Runmageddon Family - mówi Piotr z Tarnowa.

Runmageddon Gliwice odbędzie się 6-7 lipca tuż przy Arenie Gliwice w Parku Chrobrego (ul. Akademicka 50). Szczegóły biegu, ceny oraz zapisy znajdziecie na stronie Runmageddonu.

Kategoria: Wydarzenia