Ferie w Multikinie

środa 15 stycznia 2020
  • Cena biletu w ferie to 14,90 zł (fot. mat. Multikina)
    Cena biletu w ferie to 14,90 zł (fot. mat. Multikina)
Kiedy: 
  • poniedziałek 13 stycznia 2020 - niedziela 26 stycznia 2020
Gdzie: Śląsk
Od 13 do 26 stycznia na najmłodszych kinomanów czekają wspaniali bohaterowie i ich pełne przygód historie. Spotkać możecie m.in. Doktora Dolittle, Urwisa, Śnieżkę czy Luke'a Skywalkera z Gwiezdnych Wojen.

Ferie zimowe to doskonały pretekst do wielu kinowych eskapad. Tym bardziej, że w tym okresie można tam znaleźć sporo ciekawych tytułów. 

Na spotkanie z Doktorem Dolittle i Skywalkerem

Z początkiem stycznia na ekrany weszły dwie animacje: w „Urwisie" dzieci poznają przygody psiego łobuza, a w „Tajnych i fajnych" wejdą do świata międzynarodowych szpiegów najwyższej klasy. Do kin powraca także rozmawiający ze zwierzętami „Doktor Dolittle". W tym pełnometrażowym filmie fabularnym wystąpił sam Robert Downey Jr., który jako tytułowy bohater ruszy na niebezpieczną wyprawę w poszukiwaniu cudownego leku. Towarzyszyć mu będą oczywiście rozgadane zwierzaki. Do końca ferii najmłodsi widzowie będą mogli obejrzeć także animowane i pełne przygód filmy takie, jak: „Śnieżka i fantastyczna siódemka" (premiera: 27 stycznia), a także hity z końca 2019 roku: „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” oraz „Jumanji: Następny poziom”.

Z rodziną taniej

Za bilet na seans 2D zapłacimy jedyne 14,90 zł. W przypadku seansów 3D wymagana jest dopłata za okulary. Dodatkowo posiadacze karty "Rodzina do kina" mogą kupować barowe zestawy z 20-proc. zniżką. Użytkownicy, którzy zarejestrowali kartę on-line i udzielili zgody marketingowej, mogą zbierać punkty i wymieniać je na nagrody. Każdy kupiony bilet z kartą to 1 punkt. Wystarczy zebrać 5 punktów, żeby odebrać zestaw gratis. Natomiast 10 punktów można wymienić na bilet gratis.

Kina sieci Multikino znajdują się w Katowicach, Tychach, Zabrzu, Czechowicach-Dziedzicach, Rybniku i Jaworznie. Bilety na seanse filmowe można nabyć w kasie kin, na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną.

Zapraszamy do naszego działu Konkursy, gdzie już wkrótce będziecie mogli wygrać bilety na powyższe filmy.

 

Kategoria: Wydarzenia