Bezpłatne zajęcia fitness dla mam

środa 12 sierpnia 2020
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • poniedziałek 17 sierpnia 2020
  • poniedziałek 31 sierpnia 2020
Gdzie: Gliwice
Po długim okresie spędzonym w domu, warto pomyśleć o swojej kondycji oraz figurze i zapisać się na zajęcia fitness „Aktywna mama”. W ćwiczeniach wezmą udział mamy wraz ze swoimi pociechami!

Zajęcia poprowadzi Magdalena Kłos – trenerka personalna, która specjalizuje się w treningu siłowym kobiet oraz współpracuje z kobietami w ciąży i po porodzie, prowadząc m.in. zajęcia dla mam z małymi dziećmi pod brandem „Strong Mum”.

Trening z dzieckiem

Trening „Aktywna Mama” tym różni się od innych tego typu aktywności, że biorą w nim udział mamy ze swoimi pociechami w wieku do 1,5 roku życia. Aby wziąć udział w ćwiczeniach należy być minimum 6 tygodni po porodzie i zapisać się w infopunkcie, pod numerem tel. (32) 335 73 00 lub na stronie wydarzenia na FB. Zapisy prowadzone są w dwóch grupach godzinowych: 10-11 i 11.30-12.30. Udział w zajęciach jest bezpłatny, ale należy okazać paragon na kwotę min. 50 zł z wybranych sklepów C.H. Forum. Szczegóły znajdziecie na stronie Forum lub na Fb.

Pierwsze zajęcia odbędą się 17 sierpnia w sali siłowni (poziom 2) C.H. Forum w Gliwicach (ul. Lipowa 1). Kolejne - 31 sierpnia.

Kategoria: Wydarzenia