Najciekawsze zajęcia dodatkowe na Śląsku - stacjonarne i online

czwartek 3 września 2020

Angielski z Disneyem i metodą SMILE

Każdy rodzic wie, że dobra znajomość angielskiego, jest w dzisiejszych czasach jedną z kluczowych umiejętności. Jak wybrać odpowiednią ofertę spośród szkół, które oferują kursy dla najmłodszych? Na pewno warto zwrócić uwagę na placówki, które oprócz nauki oferują dzieciom również zabawę.

Ciekawe propozycje kursów nauki języków obcych mają w ofercie szkoły ProfiLingua w Bytomiu, Gliwicach, Katowicach i Sosnowcu.

Kursy Disney English

Przygotowane są z myślą o dzieciach w wieku 4-8 lat. Łączą naukę angielskiego z zabawą, grami i ruchem. Przyjazna atmosfera, tablica interaktywna i ulubieni bohaterowie Disneya pomagają dzieciom z przyjemnością zanurzyć się w świat języka angielskiego. Dzieci uczą się mówić po angielsku, rozwijając przy okazji umiejętność kreatywnego myślenia.

Kursy PROFISMILE

Zaprojektowane są dla dzieci w wieku 8-13 lat. Kursy języków obcych (angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski) prowadzone są w oparciu o autorską metodę SMILE. Dzieci używają języka obcego ćwicząc umiejętności przekonywania, negocjowania i prowadzenia dyskusji. Dzięki angażującym pracom w  grupie rozwijają umiejętności współpracy i dążenia do wspólnego celu.

ProfiLingua w Bytomiu (pl. Tadeusza Kościuszki 1 - CH Agora, tel. 726 410 094/096), ProfiLingua w Gliwicach (ul. Siemińskiego 22, tel. 32 331 42 91), ProfiLingua w Katowicach (ul. Młyńska 23, 32 253 05 19/20), ProfiLingua w Sosnowcu (ul. Warszawska 12, tel. 695 213 702).

Strony

Kategoria: Warsztaty

Zobacz także