Wygraj „Metodę Montessori na cztery pory roku”

poniedziałek 7 lutego 2022
  • fot. mat. SilesiaDzieci.pl
    fot. mat. SilesiaDzieci.pl
„Metoda Montessori na cztery pory roku” to książka idealna dla wszystkich rodziców szukających ciekawych i rozwijających zabaw dla dzieci. To wiele pomysłów na ćwiczenia plastyczne, rymowanki oraz gry w zaciszu domu. Mamy dla Was 4 egzemplarze tej książki.

Jeśli jesteście rodzicami, którzy wciąż poszukują inspiracji i nowych pomysłów na spędzanie czasu z dziećmi, to książka „Metoda Montessori na cztery pory roku” jest lekturą dla Was. Każde z zaprezentowanych ćwiczeń nie wymaga specjalnych zdolności i narzędzi. Znajdziecie tu 70 prostych zabaw. W dobie pandemii, kiedy dzieciaki często są na kwarantannie to świetna propozycja na ciekawą organizację czasu w domu. Więcej o książce przeczytacie w naszej recenzji

Do wygrania są cztery egzemplarze tego poradnika. Otrzymają go osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako: pierwszy, piąty, dziesiąty, dwudziesty (osoby, które wyślą więcej niż jedną odpowiedź zostaną wykluczone z konkursu).

Pytanie: Jak miała na imię twórczyni systemu wychowywania dzieci metodą Montessori?

Odpowiedź (wraz z imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania i numerem telefonu) należy przesyłać od godz. 11 w poniedziałek 7 lutego do godz. 10 w poniedziałek 14 lutego na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Montessori na 4 pory roku ”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Twórczyni systemu wychowywania dzieci metodą Montessori ma na imię Maria.

Kategoria: Konkursy