Kalendarz wydarzeń

Kalendarz wydarzeń - piątek 7 października 2022

Do końca listopada nowoczesną ekspozycję Carboneum możecie zwiedzać bezpłatnie. Przekonacie się, że pierwiastek węgla jest we wszystkim co nas otacza oraz poznacie wiele ciekawostek ze świata nauki.

Kiedy: 
  • 7 października 2022 - 30 listopada 2022
Gdzie: Zabrze

Świętowanie będzie połączone z piknikiem rodzinnym. Wśród atrakcji m.in. koncert Marcina Wyrostka, akrobacje na wieży Teatru Ocelot, występ Lufcika na Korbkę oraz wybuchowe eksperymenty.

Kiedy: 
  • 7 października 2022 - 8 października 2022
Gdzie: Zabrze

Zobacz także

Rok szkolny na pełnych obrotach. Pojawiły się pierwsze kartkówki, sprawdziany i oczywiście – oceny. Jak zacząć ten semestr z lepszymi nawykami? Co można zmienić, aby ułatwić naukę i zmobilizować dziecko do samodzielnej pracy? Przedstawiamy kilka wskazówek, które można wprowadzić u siebie w domu.

Jak wspierać dziecko w nauce? 7 kroków do sukcesu

Rok szkolny już na pełnych obrotach. Pojawiły się pierwsze kartkówki, sprawdziany i oczywiście – oceny. Jak zacząć ten semestr z lepszymi nawykami? Co można zmienić w prosty sposób, aby ułatwić naukę i zmobilizować dziecko do samodzielnej pracy? Prezentujemy kilka prostych wskazówek, które można wprowadzić u siebie w domu.