Kalendarz wydarzeń

Kalendarz wydarzeń - piątek 14 października 2022

Nie lada gratka dla fanów łyżwiarstwa figurowego. Na tafli wystąpią najlepsi zawodnicy UKŁ SPIN Katowice. Występy solowe, w parach, powietrzne akrobacje z kołem, z wstążkami i szarfami – to trzeba zobaczyć.

Kiedy: 
  • 14 października 2022 - 16 października 2022
Gdzie: Katowice

Przez trzy dni ponad 20 samochodów będzie serwowało dania z różnych stron świata. Burgery, burrito, frytki belgijskie, dania na słodko, wegetariańskie - każdy znajdzie coś dla siebie na tarnogórskim Rynku.

Kiedy: 
  • 14 października 2022 - 16 października 2022

Tu poczujecie się jak prawdziwi astronauci. Nie opuszczając ziemskiej atmosfery przekonacie się m.in. jak wygląda wszechświat, wsiądziecie do symulatora kosmicznych lotów, odwiedzicie planetarium lub wyruszycie w podróż w wirtualnej rzeczywistości.

Kiedy: 
  • 13 października 2022 - 30 grudnia 2022
Gdzie: Gliwice

Spotkania z autorami książek dla dzieci i młodzieży m.in. z Joanną Jagiełło, Barbarą Supeł, Grzegorzem Kasdepke. Koncerty, warsztaty, wystawy – to tylko część czytelniczych niespodzianek Festiwalu „Becek czyta”.

Kiedy: 
  • 13 października 2022 - 16 października 2022
Gdzie: Bytom

Zobacz także

Rok szkolny na pełnych obrotach. Pojawiły się pierwsze kartkówki, sprawdziany i oczywiście – oceny. Jak zacząć ten semestr z lepszymi nawykami? Co można zmienić, aby ułatwić naukę i zmobilizować dziecko do samodzielnej pracy? Przedstawiamy kilka wskazówek, które można wprowadzić u siebie w domu.

Jak wspierać dziecko w nauce? 7 kroków do sukcesu

Rok szkolny już na pełnych obrotach. Pojawiły się pierwsze kartkówki, sprawdziany i oczywiście – oceny. Jak zacząć ten semestr z lepszymi nawykami? Co można zmienić w prosty sposób, aby ułatwić naukę i zmobilizować dziecko do samodzielnej pracy? Prezentujemy kilka prostych wskazówek, które można wprowadzić u siebie w domu.