Interaktywny spektakl muzyczny dla dzieci, koncert, malowanie twarzy, dmuchańce, kuglarz, pokaz kulinarny, a także warsztaty: barwienie tkanin czy budowanie skrzydlatych hoteli - m.in. takie atrakcje czekają na festynie rodzinnym.
- 28 sierpnia 2021
Motoryzacyjny Festyn Rodzinny to przede wszystkim okazja do zobaczenia pięknych, klasycznych samochodów. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci np. malowania samochodu i kolorowych warkoczyków.
Interaktywny spektakl muzyczny dla dzieci, koncert, malowanie twarzy, dmuchańce, kuglarz, pokaz kulinarny, a także warsztaty: barwienie tkanin czy budowanie skrzydlatych hoteli - m.in. takie atrakcje czekają na festynie rodzinnym.
Dzieci lubią ciekawe zabawy i zabawki. Na to mogą liczyć na festynach, które odbędą się w sierpniu w Będzinie. Liczne animacje, gry, konkursy dla młodszych i starszych - to świetny sposób na poskromienie wakacyjnej nudy.
Sierpień miesiącem trzeźwości – stąd pomysł na rodzinne festyny plenerowe z licznymi atrakcjami i możliwością konsultacji z terapeutą. W programie m.in. sadzenie kwiatów, warsztaty artystyczne, animacje, poczęstunek i dużo dobrej muzyki.
Będzie sportowo: karate, pokazy taneczne, street workout. Będzie o zdrowiu: pierwsza pomoc i porady fizjoterapeutyczne. A przede wszystkim będzie wesoło: animacje i zabawy. To wszystko na festynie rodzinnym „Aktywne Osiedle”.
Bicie monet, turniej rycerski, strzelanie z łuku, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz wieczorne fireshow – to tylko niektóre atrakcje, jakie zaplanowano na festynie.
W czasie, kiedy dni miast są dla nas czymś zupełnie naturalnym, dzielnicowe festyny tracą na wartości i giną w natłoku innych wydarzeń. A niektóre z nich - takie jak ten w Bogucicach - mają już prawie 30 lat historii.
95 lat temu Zabrze otrzymało prawa miejskie. Z tej okazji na 7 października zaplanowano świętowanie pod hasłem „Skarbnikowe Gody”.
Wannado to festiwal sportu, którego celem jest zachęcenie dzieci do aktywności fizycznej. Głównym założeniem imprezy jest prezentacja lokalnych klubów sportowych i umożliwienie dzieciom stawienia pierwszych kroków w różnych dyscyplinach.
Jak wyglądałby rodzinny piknik 40 lat temu? Przekonacie się o tym odwiedzając Piknik w PRL-u, słuchając hitów z dawnych lat, jeżdżąc „ogórkiem” i robiąc zakupy w kultowym kiosku „Ruch”.
Zajęcia kulinarne, gry, zabawy, a także wernisaż muralu stworzonego przez młodzież podczas warsztatów ulicznych graffiti – na takie atrakcje mogą liczyć uczestnicy Pikniku Integracyjnego na odświeżonym podwórku.
Budowanie domków z piasku z Pracusiem, kącik łamigłówek przygotowany przez Ważniaka, słodkości od Łasucha i gimnastyka z Osiłkiem – na takie atrakcje mogą liczyć uczestnicy festynu zorganizowanego na zakończenie wakacji.
Święto Czekolady będzie niezwykle słodką imprezą. Z tej okazji na Rynku Miejskim pojawią się smaczne niespodzianki i pyszne atrakcje.
Strony
|